Forum Markizy. Opinie o produktach

Forum otwarte powstało z myślą o możliwości wymiany poglądów, doświadczeń o tematyce osłon przeciwsłonecznych jakimi są markizy. Zapraszamy do dyskusji.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Remik pisze:

  Wyczytałem w sieci, że są dostępne markizy w kasecie i pół kasecie. Jak jest różnica? Czy markiza w pół kasecie to markiza z daszkiem?

  • Sylwester pisze:

   Markiza w pół kasecie to taka markiza, w której tkanina jest chroniona od góry i dołu przed warunkami pogodowymi . Ale ramiona nie chowają się do środka kasety jak jest w przypadku markiz w tgz. pełnej kasecie.

   Markiza z daszkiem to nie jest markiza w pół kasecie. To jest daszek montowany do markizy pozbawionej jakiejkolwiek ochrony. Warto też wiedzieć, że oryginalne daszki można montować tylko do danych typów markiz. Np. model Silver + lub Jamaica w przypadku markiz marki Selt.

 2. tosia pisze:

  dobrze rozumiem, że nie w każdym modelu markizy bez daszka można dołożyć daszek?

 3. Mariusz B. pisze:

  Najlepsze to ta promocja na stronie głównej. Super !!! Jest możliwość zakupu samej markizy bez montażu.(jest taniej o 500,00 zł. w przypadku markizy którą zamówiliśmy.) Transport również nam zaoferowano pod drzwi. Polecamy.

 4. DorotaSH pisze:

  Markizy to idealne rozwiązanie dla tarasów, szczególnie takich na, które nie możemy wstawić pergoli, która zajmuje sporo miejsca, a markiza nam to miejsce oszczędza, ja akurat nie posiadam tarasu, a mam balkon na ostatnim piętrze, który nie został osłonięty żadnym innym balkonem ani daszkiem, więc postawiłam na markizę w kasecie i muszę przyznać, że sprawdza się idealnie, zyskałam osłonę oraz niepowtarzalny klimat w jednym. Zauważyłam też, że sąsiedzi chętnie podłapują mój pomysł na poradzenie sobie z tą sytuacją i również korzystają z markiz

 5. fajne markizy pisze:

  Bardzo ładne zdjęcia markiz. Widać, że firma solidnie wykonuje te markizy i zna się na tym co robi.

Dodaj komentarz